Awans do Klasy A Śl.ZPN Podokręg Rybnik

Działalność klubu jest możliwa dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu sponsorów i osób . Dziękujemy za wsparcie:
Miastu Żory, MOSiR ŻORY, firmie HADEX Bogusław Hanzlik, EURODROGA Piotr Hajduk, Ubezpieczenia Marek Marcisz, MONBUD Jarosław Trybulski, Biuro Podróży CAPRI Ireneusz Bazgier, Ireneusz Brzoska, LAZAR-R Robert Lazar, PROVITA Robert Trybulski, AZYMUT SC Agnieszka i Marcin Bieleccy, Usługi Budowlane Leszek Lewandowski, CLASSIC PUB Aleksander Tomporowski, THERMO-PUR Piotr Frysz, BA-HA Tomasz Padiasek, JAMUR Adrian Jankowiak, FEL-TANK Dawid Kawik, DECATHLON, Becker Warkop Tomasz Budniok, Footbal Center Wojciech Darłak .....

Dziękujemy za wasze wsparcie.

Po rozegraniu jednej rundy sezonu 2019/2020 zajmowaliśmy wysokie 3 miejsce, gratulacje dla zawodników i trenera.  Wskutek nastania pandemii runda wiosenna została odwołana a decyzją ŚLZPN Podokręg Rybnik dostaliśmy szansę gry w szeregach A Klasy. Sezon w B Klasie był dla nas wyzwaniem który podjęliśmy walcząc od pierwszego meczu. Drużyna przygotowywała się do sezonu A Klasy od początku, gdy tylko pojawiała się taka możliwość.
W sezonie 2020/2021 w drużynie wystąpią:

Bramkarze: Skrocki Andrzej, Zakrzewski Tomasz i Kisiel Jacek

Zawodnicy: Baron Kamil, Bartosek Oskar, Bizoń Paweł, Borowiecki Kamil, Brzyszkowski Adam, Cebo Karol, Czuber Łukasz, Frysz Bartosz, Frysz Filip, Frysz Karol, Gajer Rafał, Głowacz Marek, Hupka Filip, Jankowiak Adrian, Jankowiak Wojciech, Kowalczyk Krzysztof, Orłowski Konrad, Orłowski Sylwester, Piaskowski Dominik, Skoneczny Piotr, Tomecki Piotr, Tomecki Wojciech, Wilczek Paweł.

Zespół prowadzą trenerzy :

- Strączek Dariusz -  I trener, grający;

- Jakubowski Mieczysław -  II trener z licencją UEFA A.

Inauguracyjny mecz w A Klasie rozegrany zostanie na stadionie MOSiR Żory w dniu 15.08.2020 roku o godzinie 17.00.

KS KLESZCZÓW ŻORY  vs  KS Górnik Radlin

Zapraszamy sympatyków naszego klubu do wspierania debiutanckiego występu.

Kolejny mecz rozgrywamy w Pucharze Polski w dniu 19.08.2020 o godz. 18.00 roku również na stadionie MOSiR Żory

KS Kleszczów Żory vs Gwiazda Skrzyszów

Mamy również drużynę juniorów w III Lidze Wojewódzkiej B1 Junior Młodszy Grupa III, bezpośrednie zaplecze drużyny seniorów i tu występują:

bramkarze: Kisiel Jacek, Sekuła Kacper oraz zawodnicy: Bizoń Paweł, Chlebisz Roman, Elas Dawid, Gliszczyński Szymon, Głowacz Marek, Kalinowski Dawid, Lada Jakub, Łędzki Michał, Machnik Ksawery, Orłowski Konrad, Orłowski Sylwester, Piaskowski Dominik, Redas Kacper, Wójcik Wojciech, Zamlewski Michael pod opieką trenera Mieczysława Jakubowskiego.
Czekamy jeszcze na kolejnych !

Zapraszamy również dzieci do najmłodszych grup z roczników 2010 i 2011 i młodsi środy i piątki na zajęcia na boisku w Kleszczowie przy ul. Wodnej. Zamierzamy zgłosić do rozgrywek grupę Orlików r. 2010 i młodsi.

Powiązana galeria: