Turniej Żory CUP

W dniu 21.02.2021 r. w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach odbędzie się drugi z trzech turniejów piłki nożnej ŻORY CUP 2021 z okazji 10 - lecia Klubu Sportowego Kleszczów.

Patronat nad Turniejem objęli:
Wicemarszałek Województwa Śląskiego - Wojciech Kałuża,
Prezydent Miasta Żory - Waldemar Socha,
Przewodniczący Rady Miasta Żory - Piotr Kosztyła,
Prezes Śl.ZPN Podokręgu Rybnik - Andrzej Paulus,
Organizatorem Turnieju jest Klub Sportowy Kleszczów Żory przy wsparciu Funduszu Górnośląskiego S.A. reprezentowanego przez Wiceprezesa Zarządu Jacka Miketę.
W najbliższą niedzielę 21.02. w turnieju Orlików r. 2010 i młodsi wezmą udział: Start Mszana, LKS Baranowice, Orzeł Moszczenica, Rymer Rybnik, KS Świerklany, Orzeł Jankowice, RKP ROW Rybnik i KS Kleszczów Żory.
Rozpoczęcie rozgrywek od g. 9.15 (otwarcie g. 10.35), zakończenie o g. 15.20.
Turniej odbywa się bez udziału publiczności.
Trzeci turniej odbędzie się 28 lutego (juniorzy r. 2005 i młodsi) również w hali III LO Żory.